Nazywam się Beata Kulik-Borkowska.

Postanowiłam zacząć pisać blog za namową moich uczniów. Głównie o języku angielskim, ale jako że mam kilka pasji, od czasu do czasu pojawią się więc tutaj wpisy o moich podróżach.

Z zamiłowania jestem nauczycielką języka angielskiego. Od ponad 20 lat uczę dzieci, młodzież i osoby dorosłe, a od 1999 roku prowadzę szkołę językową.

Pamiętam, że w wieku pięciu, sześciu lat uwielbiałam bawić się w szkołę – oczywiście ja byłam nauczycielką, a uczniami moje lalki i misie. Jak wielka była moja radość, gdy mama kupiła mi pierwszy dziennik – miałam wtedy sześć lat. A wierzcie mi w tamtych latach takie rzeczy można było dostać tylko „spod lady”.

Mam w życiu wiele pasji: konie, podróże, fotografia, dobre jedzenie, książki – głównie książki Camilli Läckberg i Carlosa Ruiza Zafóna. Uwielbiam muzykę filmową, klasyczną i Depeche Mode. Ciągle odkrywam nowe pasje, poznaję ciekawych ludzi. Ciągle poszukuję, mam głód wiedzy. No cóż, życie jest takie ciekawe. Lubię otaczać się ludźmi, którzy mnie inspirują, od których mogę uczyć się nowych rzeczy. Chcę chłonąć życie wszystkimi moimi zmysłami. Ciągle powtarzam, że mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia.

A wracając do mojego bloga – chciałabym, żeby właśnie taki był: radosny, pełen pasji, kolorowy, pełen ciekawostek związanych z językami, podróżami, moimi życiowymi namiętnościami.

A zatem zabieram Was w podróż. Wsiadajcie i rozgośćcie się.