Nazywam się Beata Kulik. Za namową moich uczniów postanowiłam zacząć pisać bloga. Głównie o języku angielskim ale, jako że mam kilka pasji, wìęc od czasu do czasu pojawią się tutaj wpisy o moich podróżach.
Z zamiłowania jestem nauczycielką języka angielskiego. Od ponad 20 lat uczę dzieci, młodzież i osoby dorosłe, a od 1999 prowadzę szkołę językową.

Pamiętam, że w wieku 5,6 lat moją ulubioną zabawą była zabawa w szkołę – oczywiście ja byłam nauczycielką. Uczyłam moje lalki i misie. Jak wielka była moja radość, gdy mama kupiła mi pierwszy dziennik – miałam wtedy 6 lat. A wierzcie mi w tamtych latach takie rzeczy można było dostać tylko “spod lady”.

Mam w życiu wiele pasji: konie, podróże, fotografia, dobre jedzenie, książki – głównie książki Camilli Lackberg i Carlosa Ruiza Zafona. Uwielbiam muzykę filmową, klasyczną i Depeche Mode. Ciągle odkrywam nowe pasje, poznaję ciekawych ludzi. Ciągle poszukuję, mam głód wiedzy. No cóż, życie jest takie ciekawe. Lubię otaczać się ludźmi, którzy mnie inspirują, od których mogę nauczyć się czegoś nowego. Chcę chłonąć życie wszystkimi moimi zmysłami. Ciągle powtarzam, że mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia.
A wracając do mojego bloga – chciałabym, żeby właśnie taki był – radosny, pełen pasji, kolorowy,  pełen ciekawostek związanych z językami, podróżami, moimi życiowymi pasjami.

A zatem zabieram Was w podróż. Wsiadajcie i rozgośćcie się.